☎ 75 64 222 50
✉ intercom@ic-net.pl

Osoby, które chcą mieć sprzęt do gier muszą rozważyć dwie opcje: kupić stacjonarny PC lub zdecydować się na to, aby zaopatrzyć się w laptop. Rozwiać te wątpliwości można, odwiedzając przykładowo najbliższy sklep komputerowy w okolicy, m.in. laptopy jelenia góra. Jednak czy samo wybranie miejsca zakupu przybliży gracza do wyboru najlepszego laptopa do gier? Raczej, nie. Kupując notebooki jelenia góra, warto mieć własny obraz tego, jakie cechy są pożądane w sprzęcie. Gracz, we własnym zakresie może się zorientować, które parametry będą kluczowe do „odpalania” najnowszych gier. Parametr numer jeden, to procesor i karta graficzna. Bezpośrednio przed zakupem, warto przeczytać recenzje na specjalistycznych forach, oraz zobaczyć czy brak jest tutaj efektu wąskiego gardła. Parametr numer dwa to, pamięć RAM.

Obecnie, najkorzystniejsze rozwiązanie jako laptop dla gracza to kości w wersji DDR4. Większa liczba RAM, to szybszy komputer. Parametr numer trzy, to matryca. Optymalne rozwiązanie w tym przypadku powinno dotyczyć, wyświetlania obrazu jako rozdzielczość 1080p(Full HD). Przekątna w tej sytuacji, to tradycyjny wybór między 15 a 17 cali. Wymienione parametry, w przypadku laptopa dla gracza to nie wszystko. Oprócz tego, należy pomyśleć o tym, aby kupić specjalne dodatki. Ta kwestia, dotyczy zakupu klawiatury oraz myszki. Pierwsze urządzenie peryferyjne powinno być podświetlane. Myszka dla gracza to wydatek powyżej 50zł. Laptop dla gracza powinien być szczególnie dobrany ze względu na to, że jego rozbudowa może być kłopotliwa w odniesieniu do stacjonarnego Peceta.

Podzespoły komputerowe / Laptopy / Notebooki

Wybierz podgrupę
Ilość produktów
Notebooki
820
Baterie do notebooków
316
Notebooki - Akcesoria
10
Notebooki - stacje dokujące i replikatory
19
Podstawki pod notebooki
6
Torby / plecaki / walizki / etui
262
Napędy do notebooków
1
Uchwyty
5
Linki i zamki zabezpieczające przed kradzieżą
1
Ekranowe filtry prywatyzujące
5

Przykładowe produkty z tej kategorii

Cena (brutto)
130,06 PLN
Kolor produktu
Czarny
Kompatybilność marki
Acer
Ilość
1
Wymiary produktu (SxGxW)
211.20 x 70.05 x 24.2 mm
Waga produktu
421 g
Napięcie baterii
14,8 V
Technologia baterii
Litowo-polimerowy (LiPo)
Pojemność baterii
4400 mAh
Cena (brutto)
3 628,89 PLN
Cena (brutto)
69,37 PLN
Kolor produktu
Srebrny
Kraj pochodzenia
Chiny
Kolor powierzchni
Jednolity
Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu
39,6 cm (15.6")
Typ obudowy
Etui kieszeniowe
Materiały
Neopren
Rozkładany
Nie
Segment HP
Dom
Waga produktu
216 g
Waga wraz z opakowaniem
236 g

Torba do laptopa "Saola" firmy NATEC

Coraz częściej zamiast komputera stacjonarnego kupujemy laptopy. Ich zaletą jest możliwość ich przenoszenia. Oczywiście nie nosimy laptopa pod pachą. Do tego służą  specjalne torby do laptopów do nabycia w naszym sklepie komputerowym. Najważniejszym parametrem torby do laptopa jest wielk...

Czytaj dalej...